Týdeník věnovaný výhradně investicím, na rozdíl od dalších magazínů ryze ekonomického ražení postrádá informační servis. Vychází od roku 1921, zakladatel Clarence W. Barron tehdy spojil síly s Wall Street Journal. Přináší tipy konkrétních investorů, nechybí hloubková analýza, grafy. Mezi autory naleznete jména investorů jako Bill Gross, Mario Gabelli či Mark Faber. Obsah vychází z poznání, že v nekomplikovanosti je síla. Vydavatelství Barron´vydává rovněž Market Week zaměřený na analýzy trhu, jeho součástí jsou přehledy cen akcií, ETF, uzavřených a otevřených podílových fondů. Značné pozornosti čtenářů a uznání ze strany konkurence, se těší rovněž Barron´s Roundtable, Best Online Brookers, Top Financial Advisors.
První číslo tištěné verze vyšlo již v roce 1843. Od té doby přináší The Economist každý týden vysoce erudované texty z oblasti ekonomie, vědy, politiky, financí a podnikání. V případě odběru tištěné i
digitální verze, se může předplatitel těšit na ranní The Economist Espresso. Každý prosinec vydává The Economist magazín The World in Year, předpovídající dění následujícího roku. List charakterizuje sám sebe nikoli jako „kroniku ekonomie,“ ale „účastníka souboje mezi inteligence s neznalostí.“ Vyznává liberální zaměření, mezi nejsledovanější rubriky patří, Face Value o předních osobnostech světového byznysu a Economist Focus.
Prestižní měsíčník nabitý cennými informacemi v oblasti osobních financí vychází od roku 1947. Otec zakladatel WM Kipllinger, tehdy zatoužil po časopisu schopném předvídat a nabízet řešení. V letech 1949 – 1991 nesl magazín název Changing Times. V článcích se dozvíte například o postupech úspěšných investorů, případně jak si počínat v okamžiku, kdy vám právník dluží peníze. Nebo o
mýtech pasivního investování. Značný prostor je věnován daňové problematice. Novinkou je e- mailová služba „Kiplinger´s Alerts.“ Od února 2019 je součástí Dennis Publishing.
Podle investorjunkie.com, skvělá volba pro investory, kteří to myslí opravdu vážně. IBD vychází od roku 1984, u zrodu stál podnikatel, a makléř, William O´Neil, tehdy dle svých slov frustrováný nedostatkem relevantních informací. Během deseti let si noviny vydobyly pevnou pozici. V roce 2005 posílil redakci specialista na politickou karikaturu Michael Ramirez, který v roce 2008 získal již druhou Pulitzerovu cenu. Od roku 2016 vychází IBD jako týdeník, čtyřiadvacet hodin denně ovšem funguje velmi přehledná digitální verze. Stačí rozkliknout stránky investor.com. IBD jako jedno z mála periodik předpovědělo vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách.
Přestože se obsah týdeníku ocitne čas od času na hraně, stále se jedná o vysoce respektované periodikum. Mezi velmi vyhledávané patří především analytické komentáře. První číslo vyšlo již v roce 1929 pod názvem The Business Week. V roce 2009 prodal koncern McGraw-Hill periodikum společnosti Bloomberg, cena pět miliónů dolarů plus úhrada závazků. V Česku začal magazín vycházet v prosinci 2014. V té době atakoval celosvětový náklad hranici miliónu výtisků. V dubnu letošního roku oznámila společnost Smart Connections konec vydávání české verze.